karmy dla psów

Karma dla psów i kotów online

Nasz sklep oferuje przede wszystkim pokarm dla psów, ale również wszelkiego rodzaju akcesoria przeznaczone dla naszych ulubionych czworonogów. Sprzedajemy wysokiej jakości karmy wyprodukowane przez uznanych producentów (Royal Canin, Purina Dog Chow, Purina Pro). Na naszych wirtualnych półkach można też znaleźć suplementy diety przeznaczone dla psów oraz inne artykuły medyczne (na przykład krople przeciw kleszczom). Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo swojego psa, kupując dla niego produkty online. Wybieraj spośród szerokiego asortymentu, na który składają się karmy, tabletki wzmacniające i oczywiście smycze dla psów.

 

Aktualności
Karmy dla psów przygotowane przez specjalistów.
Przygotowanie dobrej karmy dla psów to nie tylko zadanie dla nas samych, w chwili, gdy skończyła się na profesjonalnie dobrana pod względem składników odżywczych i energetycznych puszka da psa, ale również zadanie, które każdego dnia podejmują specjaliści od spraw żywienia zwierząt przygotowując dla naszych milusińskich maksymalnie dobre pożywienie.

Karma, która zadba o zdrowie psa
Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważne jest odpowiednie dbanie o zdrowie i kondycję ukochanego zwierzaka. Odpowiednia dieta to warunek konieczny jeśli chodzi o zdrowie psa. Dobra karma jest źródłem witamin, tłuszczów i co najważniejsze – energii zwierzaka.

Karmy Royal Canin dla psów małych i dużych
Odżywianie się psów małych i dużych zależy właściwie wyłącznie od naszej dobrej woli i wiedzy na temat sposobów zdrowego żywienia naszego czworonoga. Aby wybierane przez nas karmy dla psów były w pełni wartościowe i odpowiadały wiekowym wymaganiom naszych domowych zwierząt, muszą być przygotowane ze szczególną starannością. Karmy Royal Canin dla psów małych i dużych to umiejętne rozgraniczenie potrzeb, jakie mają psy na różnym etapie swojego życia. Chodzi to zarówno o potrzeby budulcowe, odpornościowe jak i wytrzymałościowe. Mały pies, zwany potocznie juniorem potrzebuje w swoim pożywieniu takich składników, które dadzą mu szansę na właściwy rozwój i korzystanie ze wszystkiego, co psie szczenięctwo mu oferuje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *